اطلاعات فرایند خرید:

مشتری گرامی برای خرید از سایت ایزی بازار لطفا مراحل زیر را طی نمایید:

1. محصولات مورد نظر خود را انتخاب کرده و بر روی دگمه ی افزودن به سبد خرید هر محصول کلیک نمایید

2.  در قسمت بالا سمت چپ سایت تعداد محصولات انتخاب شده ی خود را می بینید، با نگهداشتن موس بر روی این گزینه، عبارت پرداخت نشان داده می شود بر روی آن کلیک نمایید.

3. بر روی دکمه ی شروع خرید کلیک کرده در این قسمت اگر قبلا عضو سایت شده اید قسمت سمت چپ را پر کرده و وارد حساب کاربری خود شوید و در غیر این صورت فیلد آدرس پست الکترونیک برای عضویت سریع را پر نمایید.

4. در این مرحله آدرس شما نشان داده می شود و شما می توانید در صورت نیاز اطلاعاتی را به آن اضافه نمایید.

5.  در این مرحله نحوه ی ارسال محصولات را انتخاب می نمایید:

تحویل در ایزی بازار: شما مشتری گرامی می توانید پس از قرار دادن سفارش خود از طریق سایت، با ما تماس بگیرید و پس از هماهنگی های لازم برای گرفتن کالای خود به شرکت مراجعه نمایید.

تیپاکس: ارسال محصولات از طریق پست می باشد که بیشتر برای فواصل طولانی نظیر شهرستان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

 پیک بادپا: با انتخاب این گزینه محصولات مورد نظر شما از طریق پیک بادپا به آدرس ذکر شده در سفارش شما ارسال خواهد شد. هزینه ی پیک بسته به مسیر شما متغیر خواهد بود و بر اساس فاکتور پیک می باشد.

6.در این مرحله شما نحوه ی پرداخت وجه را انتخاب می کنید:

 

پرداخت توسط فیش بانکی: با انتخاب این گزینه شما می توانید مبلغ سفارش خود را به شماره کارتی که در همان قسمت وجود دارد واریز نمایید و پس از واریز وجه با ما تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم برای ارسال صورت گیرد.

 

پرداخت وجه هنگام دریافت کالا: با انتخاب این گزینه شما می توانید مبلغ سفارش خود را هنگام تحویل کالا پرداخت نمایید. تحویل کالا می تواند به صورت حضوری از ایزی بازار و یا از طریق پیک در آدرس مورد نظر شما صورت گیرد.

پرداخت اینترنتی توسط درگاه بانک سامان: شما می توانید با استفاده از این گزینه با تمامی کارت های عضو شتاب مبلغ سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایید

 

7. و در مرحله آخر بر روی گزینه ی من سفارشم را تایید می کنم کلیک نمایید، ایمیلی حاوی مشخصات خریدتان برای شما ارسال خواهد شد. 

8. برای هماهنگی های لازم با شما تماس گرفته خواهد شد.

 


Top